Poradnik dla
marzących o dziecku

Autorki

 

Książka została napisana przez: trzy psycholożki, dwie kobiety, które doświadczyły niepłodności, trzy przyjaciółki, jedną domorosłą literatkę, jednego naukowca, jedną poetkę od małych wielkich metafor, dwóch doradców ds. niepłodności, trzech trenerów grupowych, dwie siostry, trzy matki łącznie ósemki dzieci. Ile osób widzisz na zdjęciu? Tak, trzy. To my mieścimy w sobie wszystkie te role. fot. Jakub Szymczuk

O książce

 

Nadzieja na nowe życie to książka pełna wskazówek, jak radzić sobie z niepłodnością. Zapewni Ci wsparcie i pokaże, jak zadbać o swoją psychikę, relacje, ciało. Książka ta składa się z 28-dniowego dziennika kobiety starającej się o dziecko i poradnika, w którym autorki dzielą się wieloletnim doświadczeniem osobistym i zawodowym oraz dają nadzieję i podpowiedź, jak przejść drogę od niepłodności do nowego, spełnionego życia.

  • Czekasz na dziecko zdecydowanie za długo?
  • Boisz się, że może nigdy Wam się nie uda?
  • Męczą Cie kolejne wizyty u lekarza, a Twój związek przeżywa kryzys?
  • Marzysz już tylko o tym żeby być w ciąży?
  • Zazdrościsz koleżankom, które zostały mamami?
  • Jeśli chociaż na jedno z tych pytań odpowiedziałaś twierdząco, ta książka jest dla Ciebie!

Ta książka jest dla Ciebie!

Jak powstała książka?

 

Książka Nadzieja na nowe życie powstała z przyjaźni trzech kobiet, z ich osobistego doświadczenia niepłodności, z historii poznanych podczas pracy zawodowej osób zmagających się z trudnościami w zajściu w ciążę. „Nadzieja na nowe życie” powstała również w oparciu o najnowszą wiedzę dotyczącą tematyki niepłodności.


W życiu wielu młodych kobiet następuje taki czas, gdy mają u boku kochającego męża i tworzą dom z całym jego ciepłem, kolorowymi poduszkami, pachnącymi świeczkami i piękną muzyką sączącą się po cichu z głośników. Jest to wielka radość być niezależną i twórczą w kreowaniu swojego świata.


Czas bezpieczny, czas nabierania siły, sprawdzania się w roli dorosłego, odnajdywania się w życiu zawodowym. Pewnego dnia pojawia się jednak wśród tych miękkich poduszek i pluszowych koców potrzeba, by zaprosić małego człowieczka do swojego świata, by podzielić się sobą i stworzonym wspólnie życiem. Potrzeba ta staje się coraz silniejsza i bardziej intensywna. Gdy z różnych powodów nie udaje się jej spełnić, powstaje w sercu smutek, lęk i rozczarowanie.

PARTNERZY