Nasze działania

Skontaktuj się z nami

Historia Kasi i Tomka

 

Kasia i Tomek od 4 lata starają się o dziecko. Bezskutecznie. Przeżywają comiesięczne rozczarowania, czują się wyizolowani, ich krąg znajomych coraz bardziej się zacieśnia, są niepewni co do swojej przyszłości. Na osiedlu, na którym mieszkają co 5 para boryka się z tym problemem. Działania Fundacji Instytutu Nadziei dają szansę parom doświadczającym niepłodności na spełnienie swoich marzeń o rodzicielstwie.

„Dzięki wsparciu otrzymanemu od Fundacji Instytut Nadziei – możliwości uczestniczenia w konferencji i cyklu webinariów, przeczytaniu książki Nadzieja na nowe życie oraz konsultacji z psychologiem i udziale w grupie wsparcia udało się nam lepiej przeżyć czas oczekiwania na dziecko i dziś możemy się cieszyć wspólnym życiem w powiększonym składzie <3.”

Nasza kampania – wygraj z niepłodnością

 

Konferencje i wykłady

 

Zapraszamy kobiety i mężczyzn, pary doświadczające niepłodności na inspirujący cykl 4 spotkań on-line z wyjątkowymi specjalistami w dziedzinie niepłodności. Siedząc bezpiecznie w domu pod kocem razem z mężem/żoną będziecie mogli anonimowo spotkać się z ekspertami w dziedzinie niepłodności, skorzystać z ich wiedzy, wskazówek i doświadczenia oraz zadać pytania on-line. Pokonanie niepłodności wymaga stania się ekspertem w temacie! A Fundacja Instytut Nadziei chce Was w tym wspierać!

W trakcie starań o dziecko bardzo istotne jest by stać się ekspertem od swojego zdrowia. Fundacja Instytutu Nadziei zaprasza po solidną porcję wiedzy zawartą w wykładach on-line.

PARTNERZY